Sukcesy naszych uczniów i pedagogów w roku szkolnym 2019/2020

 

czerwiec 2020

II nagrodę w kategorii D/fortepian
na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym The Muse 2020 (konkurs internetowy: https://themuse.gr/) otrzymał

Daniel Rożek

Ucznia przygotowała Pani Teresa Księska-Falger.

Serdecznie gratulujemy.

 

Konkurs Kangur Matematyczny

Oto nazwiska uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali bardzo dobry wynik lub wyróżnienie

Kategoria

Typ nagrody

Liczba punktów

Imię i nazwisko

Klasa

Nauczyciel

ŻACZEK

bardzo dobry

105,00

Mikołaj Rabiński

1a

p.A.Korszla

105,00

Małgorzata Lipa

2a

p.B.Kozieł

105,00

Franciszek Krysa

2c

p.B.Gozdek

wyróżniony

101,25

Martyna Kicia

2a

p.B.Kozieł

BENIAMIN

Klasa 5

wyróżniony

133,75

Barbara Flis

5c

p.B.Kukier

BENIAMIN

Klasa 6

wyróżniony

133,75

Róża Jankowska

6a

p.B.Kukier

132,50

Antonina Byrska

6b

p.I.Naraniecka

129,00

Julia Siwek

6b

p.I.Naraniecka

KADET

Klasa 7SP

wyróżniony

132,50

Barbara Rydzewska

Ia

p.A.Mazur

110,00

Marek Horyński

Ia

p.A.Mazur

110,00

Kajetan Zygmunt

Ia

p.A.Mazur

110,00

Faustyna Wilczek

Ia

p.A.Mazur

 

Serdecznie Gratulujemy!

 

28-29 listopada 2019 roku uczniowie klas 1-3 wzięli udział w dwóch  Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych:

Leon Matematyczny oraz Leon Zintegrowanych Sprawności.

 

Lista laureatów uczniów klas 1-3

Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego

Leon Matematyczny

KLASY 1

Alina Franczak – kl. 1b, miejsce 3, Pani Monika Jonaszko

Eliasz Skrzek – kl. 1b, miejsce 4, Pani Monika Jonaszko

Haanna Gładysz – kl. 1c, miejsce 6, Pani Barbara Anna Gozdek

Antoni Lis  - kl. 1b, miejsce 7, Pani Monika Jonaszko

Aleksandra Bolognesi – kl. 1b, miejsce 8, Pani Monika Jonaszko

Lena Dorosz – kl. 1b, miejsce 8, Pani Monika Jonaszko

Jonatan Jankowski – kl. 1b, miejsce 8, Pani Monika Jonaszko

Michalina Krupa – kl. 1a, miejsce 10, Pani Agnieszka Korszla

KLASY 2

Lena Szurek – kl. 2c, miejsce 5, Pani Barbara Gozdek

Adrianna Jakubiak – kl. 2c, miejsce 8, Pani Barbara Gozdek

Franciszek Krysa – kl. 2c, miejsce 10, Pani Barbara Gozdek

KLASY 3

Jan Talarek – kl. 3b, miejsce 3, Pani Małgorzata Dziaduszek

Szymon Kowalczyk – kl. 3b, miejsce 3, Pani Małgorzata Dziaduszek

Fryderyk Jankowski – kl. 3a, miejsce 5, Pani Marzanna Misztal

Tytus Siepkowski – kl. 3a, miejsce 5, Pani Marzanna Misztal

Łukasz Pietryga – kl. 3a, miejsce 6, Pani Marzanna Misztal

Przemysław Kordecki – kl. 3b, miejsce 7, Pani Małgorzata Dziaduszek

Zuzanna Modrzejewska – kl. 3a, miejsce 7, Pani Marzanna Misztal

Judyta Ziemba – kl. 3a, miejsce 9, Pani Marzanna Misztal

Antoni Spryszak – kl. 3b, miejsce 9, Pani Małgorzata Dziaduszek

Amir Jbali – kl. 3a, miejsce 9, Pani Marzanna Misztal

Hanna Gumiela – kl. 3a, miejsce 10, Pani Marzanna Misztal

Serdecznie gratulujemy.

 

Lista laureatów uczniów klas 1-3

Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego

Leon  Zintegrowanych Sprawności

KLASY 1

Mikołaj Rabiński – kl. 1a, miejsce 6, Pani Agnieszka Korszla

Estera Ziemba - kl. 1a, miejsce 6, Pani Agnieszka Korszla

Jakub Cymerman - kl. 1a, miejsce 6, Pani Agnieszka Korszla

Piotr Kordecki - kl. 1a, miejsce 7, Pani Agnieszka Korszla

Antonina Marek - kl. 1a, miejsce 7, Pani Agnieszka Korszla

Wojciech Surdacki - kl. 1b, miejsce 8, Pani Monika Jonaszko

Antoni Cieślak - kl. 1c, miejsce 8, Pani Barbara Anna Gozdek

Alina Franczak - kl. 1b, miejsce 9, Pani Monika Jonaszko

Jonatan Jankowski - kl. 1b, miejsce 9, Pani Monika Jonaszko

Alicja Szafranek – kl. 1c, miejsce 9, Pani Barbara Anna Gozdek

Hanna Gładysz - kl. 1c, miejsce 9, Pani Barbara Anna Gozdek

Michalina Krupa - kl. 1a, miejsce 10, Pani Agnieszka Korszla

Julia Piwowarska - kl. 1c, miejsce 10, Pani Barbara Anna Gozdek

KLASY 2

Hanna Jakubowska - kl. 2a, miejsce 5, Pani Beata Szymczakowska-Kozieł

Aleksandra Maruszewska - kl. 2b, miejsce 5, Pani Dorota Gajderowicz

Jan Buczaj - kl. 2a, miejsce 8, Pani Beata Szymczakowska-Kozieł

Zofia Hejno - kl. 2c, miejsce 8, Pani Barbara Gozdek

Zofia Znajomska - kl. 2c, miejsce 9, Pani Barbara Gozdek

Joanna Bartoś - kl. 2b, miejsce 9, Pani Dorota Gajderowicz

Martyna Kicia - kl. 2a, miejsce 9, Pani Beata Szymczakowska-Kozieł

Vincent Drożdż - kl. 2c, miejsce 10, Pani Barbara Gozdek

Emilia Krawczyk-Durak - kl. 2c, miejsce 10, Pani Barbara Gozdek

KLASY 3

Julia Mazurkiewicz - kl. 3b, miejsce 10, Pani Małgorzata Dziaduszek

Serdecznie gratulujemy.




24 października 2019r.
Dyplom za bardzo dobry wynik i darmowy udział w konkursie Maks Matematyczny IX otrzymała

Małgorzata Świć z klasy 6a.

Uczennicę prowadzi Pani Bożenna Kukier.

Serdecznie gratulujemy.