Sukcesy naszych uczniów i pedagogów w roku szkolnym 2018/2019




10-14 lipca 2019r.
III nagrodę w II grupie wiekowej oraz nagrodę specjalną w postaci udziału
w Letniej Akademii Muzycznej 2020 w Krakowie na II Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów
"Chopin pod Wawelem" w Krakowie otrzymał:

Daniel Rożek.

Serdecznie gratulujemy.



7-8 czerwca 2019r.
Na Konkursie Instrumentów Dętych
im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie

I miejsce w kat. flet grupa II
zdobyła Klara Roś
z klasy fletu Pana Zbigniewa Szeli

II miejsce w kat. flet grupa III
zdobyła: Hanna Pysz
z klasy fletu Pana Zbigniewa Szeli

II miejsce w kat. obój grupa III
zdobył Marcel Stachyra
z klasy oboju Pana Lucjana Patronia

III miejsce w kat. trąbka grupa II
zdobył Michał Janczura
z klasy trąbki Pana Roberta Mrówczyńskiego

III miejsce w kat. klarnet grupa I
zdobyła Judyta Talarek
z klasy klarnetu Pana Artura Figla

III miejsce w kat. klarnet grupa III
zdobył Karol Wójcik
z klasy klarnetu Pana Artura Figla

wyróżnienie w kat. saksofon grupa III
zdobył: Kacper Kardas
z klasy saksofonu Pana Andrzeja Kapłona

wyróżnienie w kat. klarnet grupa I
zdobyła: Urszula Krywko
z klasy klarnetu Pana Dariusza Sribniaka

wyróżnienie w kat. klarnet grupa III
zdobył: Franciszek Koziara
z klasy klarnetu Pana Dariusza Sribniaka

wyróżnienie w kat. flet grupa I
zdobyła: Alicja Kozak
z klasy fletu Pana Zbigniewa Szeli

wyróżnienie w kat. flet grupa I
zdobyła: Zofia Kowalczyk
z klasy fletu Pani Beaty Dąbrowskiej

wyróżnienie w kat. flet grupa I
zdobył: Maksymilian Sowa
z klasy fletu Pani Beaty Dąbrowskiej

wyróżnienie w kat. flet grupa I
zdobyła: Anna Lipska
z klasy fletu Pani Beaty Dąbrowskiej

Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia otrzymali:
Pan Zbigniew Szela, Pani Beata Dąbrowska, Pan Andrzej Kapłon,
Pan Artur Figiel, Pan Dariusz Sribniak, Pan Lucjan Patroń,
Pan Robert Mrówczyński

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymali:
Pan Kamil Turczyn, Pan Grzegorz Siedlaczek

Serdecznie gratulujemy.


1 czerwca 2019r.
W 27. MIĘDZYNARODOWYCH BIEGACH SOLIDARNOŚCI „LUBELSKI LIPIEC 1980",
uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej Im. Karola Lipińskiego w Lublinie
zajęli następujące miejsca:

Róża Jankowska w biegu na 3 km zajęła I-sze miejsce wśród dziewcząt w kategorii szkoły podstawowe klasy 5
(w kategorii dziewczęta i chłopcy wyprzedził ją jedynie jej cioteczny brat)

Tycjan Jankowski w biegu na 3 km zajął 13-te w kategorii szkoły podstawowe klasy 8

Fryderyk Jankowski zajął 6-te w kategorii szkoły podstawowe klasy 2

Jonatan Jankowski zajął 6-te w swojej kategorii wiekowej.

ponadto w kategorii sztafet rodzinnych (rodzice oraz dwójka dzieci z rocznika 2008 do 2012)
Jonatan Jankowski Fryderyk Jankowski oraz Mama i Tata zajęli 2-ie miejsce wśród 10 startujących sztafet;

Serdecznie gratulujemy.


30 maja - 2 czerwiec 2019r.
Na II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Jak Wieniawski" nagrody i wyróżnienia otrzymali:

kat. I
Pola Piasecka kl. 1 - III miejsce
Hanna Król - wyróżnienie

kat. II
Małgorzata Bardak- III nagroda
Hanna Król kl. 4 - wyróżnienie


Serdecznie gratulujemy.


31 maja 2019r.
Nagrodę Starosty Lubelskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej,
upowszechniania i ochrony kultury otrzymała:
Hanna Król
z klasy skrzypiec p. Katarzyny Kostrzewy.

Serdecznie gratulujemy.


31 maja 2019 r.
I Nagrodę oraz Nagrodę Specjalną w kategorii A
na I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Opus 2019"
organizowanym przez Fundację Life and Art w Krakowie, zdobyła
Klara Roś
z klasy fletu p. Zbigniewa Szeli
przy fortepianie towarzyszył p. Kamil Turczyn.

Serdecznie gratulujemy.


29-31 maja 2019 r.
I miejsce w kat. IV na III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym
im. Stanisława Moniuszki w Solcu Kujawskim otrzymał
Nikodem Sobek
z klasy akordeonu p. Jarosława Gadaja.

Serdecznie gratulujemy.


24 maja 2019 r.
Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie dla uczniów szkół muzycznych I st.
w ramach festiwalu "Presto" w Zduńskiej Woli otrzymała:
Faustyna Wilczek
Uczeń klasy skrzypiec p. Natalii Kozub.

Serdecznie gratulujemy.


23 maja 2019 r.
II Nagroda oraz Nagroda Specjalna Dyrektora Filharmonii Lubelskiej na
I Konkursie Kompozytorskim im. Kompozytorów Lubelskich dla dzieci i Młodzieży do lat 21 w Lublinie otrzymał:
Miłosz Bachonko
Uczeń klasy akordeonu p. Pawła Kopiejka.

Serdecznie gratulujemy.


20 maja 2019 r.
W XXII Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów szkol muzycznych I stopnia
nasi uczniowie zajęli:
I miejsce- Róża Stafińska - ucz. p. Marzeny Zomerskiej
II miejsce- Grzegorz Kurzydłowski - ucz. p. Anety Walczewskiej
III miejsce - Klara Roś - ucz. p. Kamila Polachowskiego
Wyróżnienie- Igor Jaworski - ucz. p. Anety Walczewskiej

Serdecznie gratulujemy.


17-18 maja 2019 r.
Na XXIV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów klas skrzypiec, altówki, wiolonczeli i kontrabasu
Szkół Muzycznych I i II st. nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kat. I
Zofia Jaworska - I miejsce
Lena Chanyszkiewicz - II miejsce
Pola Piasecka - III miejsce
Judyta Ziemba - III miejsce
Patrycja Ogórek - wyróżnienie

Kat. II
Weronika Kamińska - I miejsce
Łucja Kowalczyk - II miejsce
Amelia Zan - II miejsce
Laura Roś - III miejsce
Julia Cymerman - wyróżnienie
Hanna Król - wyróżnienie

Kat. III
Małgorzata Naja - III miejsce
Antonina Byrska - III miejsce
Barbara Rydzewska - III miejsce
Faustyna Wilczek - wyróżnienie
Magdalena Zajdel - wyróżnienie
Szymon Domański - wyróżnienie

Za wyróżniający akompaniament nagrodę otrzymała p. Izabela Połetek- Celińska, p. Grzegorza Siedlaczka,
p. Teresę Księską – Falger

Serdecznie gratulujemy.


15 maja 2019r.
Lista uczniów naszej Szkoły nagrodzonych
w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Laureaci 2019

Serdecznie gratulujemy.

14 maja 2019 r.
I miejsce w III kategorii wiekowej na Konkursie Duetów Instrumentalnych „Młody Kameralista” w Jeżowym
zdobył duet fortepianowy w składzie:
Tobiasz Lipiński i Mateusz Mokrosz.
Duet pracuje pod kierunkiem p. Beaty Saran - Cetery i p. Marii Zezuli.

Serdecznie gratulujemy.


14 maja 2019 r.
Tytuł Finalisty w eliminacjach centralnych III-go stopnia 43 Olimpiady Artystycznej uzyskały:
Aleksandra Bogacz - kl. V
Gabriela Majerowska - kl. V
Anna Buczek - kl. VI
Oliwia Kwiatkowska - kl. VI
Michalina Rachubik

Uczennice pracują pod kierunkiem nauczycieli: Jadwiga Jasińska, Piotr Tokarczyk, Andrzej Walasik

Serdecznie gratulujemy.


10-12 maja 2019 r.
Wyróżnienie w grupie II na I Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym im. Wiłkomirskich w Łodzi
zdobył duet fortepianowy w składzie:
Natalia Zielińska i Patrycja Rybak.
Duet pracuje pod kierunkiem p.Marzenny Wójtowicz i p.Renaty Gadaj.

Serdecznie gratulujemy.


8-11 maja 2019 r.
I miejsce w kat. Classical music D1 oraz tytuł Absolute Winner
na XIV International Accordion Competition in Murska Sobota (Słowenia)

I miejsce w kat. Variety music D1 oraz tytuł Absolute Winner
na XIV International Accordion Competition in Murska Sobota (Słowenia)
zdobył:

Nikodem Sobek.
z klasy akordeonu p. Jarosława Gadaja.

Serdecznie gratulujemy.


9 maja 2019 r.
II Nagrodę w grupie III - Soliści - Instrumenty dęte na XX Międzynarodowym Konkursie
„Moje inspiracje muzyczne" w Nałęczowie zdobyła:
Klara Roś
z klasy fletu p. Zbigniewa Szeli
akompaniował p. Kamil Turczyn

Serdecznie gratulujemy.


28 kwietnia 2019 r.
I miejsce w kat. International Masters na NAO United Kingdom Championships 2019 (Liverpool)

I miesce w kat. Senior Variety na NAO United Kingdom Championships 2019 (Liverpool)
zdobył:

Nikodem Sobek.
z klasy akordeonu p. Jarosława Gadaja.

Serdecznie gratulujemy.


15 kwietnia 2019 r.
III nagrodę w grupie II na IX Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia,
który odbył się w Akademii Muzycznej w Katowicach, zdobył duet fortepianowy:
Natalia Zielińska i Patrycja Rybak
Duet pracuje pod kierunkiem p. Renaty Gadaj i p. Marzenny Wójtowicz.

Serdecznie gratulujemy.


8 kwietnia 2019 r.
III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Ortografia bez tajemnic"
dla uczniów klas III zajęła:
Lena Jadczak z klasy 3b
Uczennicę przygotowała p. Monika Jonaszko.

Serdecznie gratulujemy.


6 kwietnia 2019 r.
Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów O złotą strunę w Niepołomicach otrzymał:
Chór Dziecięcy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
pod dyr. p. Renaty Kołodyńskiej-Pydy i akompaniamencie p. Bożeny Bechty-Krzemińskiej.

Serdecznie gratulujemy.


4 kwietnia 2019 r.
W konkursie fortepianowym „Dziecięce Interpretacje Muzyczne" Tarnobrzeg '2019
nasi uczniowie odnieśli sukcesy:
I miejsce w grupie II - Hanna Garwolińska, nauczyciel: Renata Gadaj
III miejsce w grupie II - Eryk Nieczypor, nauczyciel: Beata Saran-Cetera
III miejsce w grupie II - Helena Gadaj, nauczyciel: Marzenna Wójtowicz
Wyróżnienie w grupie II - Natalia Ociesa, nauczyciel: Dorota Korbut
Wyróżnienie w grupie III - Natalia Zielińska, nauczyciel: Marzenna Wójtowicz
Wyróżnienie w grupie III -Marta Kowalczyk, nauczyciel: Karol Garwoliński

Serdecznie gratulujemy.


2 kwietnia 2019 r.
Na III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im. C. Czernego w Zamościu
nasi uczniowie odnieśli sukcesy:
III miejsce w grupie II - Hanna Garwolińska, nauczyciel p. Renata Gadaj
III miejsce w grupie III - Patrycja Rybak, nauczyciel p. Renata Gadaj
wyróżnienia w grupie III - Marta Kowalczyk, nauczyciel p. Karol Garwoliński.

Serdecznie gratulujemy.


29-30 marca 2019r.
Na XII Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju
dla uczniów szkół muzycznych I st. nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody:
III miejsce (kat.II instr. dęte drewniane) Judyta Talarek (kl. 5) – klarnet, naucz. Artur Figiel
Wyróżnienie (kat. I instr. dęte drewniane) Maksymilian Sowa (kl. 2) – flet, naucz. Beata Dąbrowska
Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika (kat. I instr. dęte drewniane)
Jagna Boguszewska (kl. 1) – flet, naucz. Beata Dąbrowska
Pan Artur Figiel otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie uczennicy,
a Pan Kamil Turczyn za wyróżniający akompaniament.

Serdecznie gratulujemy.


27-29 marca 2019 r.
Wyróżnienie w III kategorii wiekowej instrumenty smyczkowe i szarpane
na XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz w Jaśle otrzymała:
Małgorzata Bardak
uczennica klasy skrzypiec Pani Anny Popławskiej-Pojenty.

Serdecznie gratulujemy.


30 marca 2019r.
Lista uczniów naszej Szkoły nagrodzonych
w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym „Muzyczne Inspiracje 2019"

Laureaci 2019

Serdecznie gratulujemy.

23 marca 2019r.
Lista uczniów naszej Szkoły nagrodzonych
w XI Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "Skrzypcowe Spotkania 2019"

Laureaci 2019

Serdecznie gratulujemy.

22 marca 2019 r.
Do eliminacji centralnych XLIII Olimpiady Artystycznej zakwalifikowali się uczniowie:
Aleksandra Bogacz
Anna Buczek
Wiktoria Czuchaj
Oliwia Kwiatkowska
Gabriela Majerowska
Michalina Rachubik
,

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach centralnych.

15 marca 2019 r.
Tytuł Finalisty konkursu polonistycznego
uzyskała uczennica z klasy IIb
Agnieszka Lisiecka.

Uczennicę przygotowywała p. Wioleta Niedoborek.
Serdecznie gratulujemy.

Tytuł Finalisty konkursu polonistycznego oraz Finalisty z języka niemieckiego
uzyskała uczennica z klasy IIIa
Maja Stafińska.

Uczennicę przygotowywała p. Ewa Prusak oraz p. Hanna Sadowska.
Serdecznie gratulujemy.

Tytuł Finalisty konkursu matematycznego uzyskała uczennica z klasy IIa
Julia Szafraniec.

Uczennicę przygotowywała p. Iwona Naraniecka.
Serdecznie gratulujemy.

Tytuł Laureata konkursu matematycznego uzyskał uczeń z klasy IIb
Tycjan Jankowski.

Ucznia przygotowywała p. Bożenna Kukier.
Serdecznie gratulujemy.

Tytuł Finalisty konkursu matematycznego uzyskała uczennica z klasy IIb
Martyna Mizak.

Uczennicę przygotowywała p. Bożenna Kukier.
Serdecznie gratulujemy.


8 marca 2019 r.
Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Nicht WortWoertlich"
zorganizowanym przez Instytut Germanistyki i Lingwistyki Stosowanej UMCS w Lublinie
otrzymały uczennice z klasy Vb:
Paulina Jamrozik, Maria Łuszczak, Gabriela Majerowska Angelika Mucha,
Natalia Poniatowska, Maja Powroźnik, Weronika Wrońska i Martyna Wróbel
.

Serdecznie gratulujemy.


3 marca 2019 r.
Wśród 14 najlepszych spośród 75 uczestników części pisemnej
(praca literaturoznawcza i test językowy) etapu okręgowego okręgu lubelskiego znalazła się
Gabriela Majerowska, , uczennica klasy Vb OSM II st.
Zakwalifikowała się ona do części ustnej.
Gabriela pracuje pod kierunkiem p. Wiolety Niedoborek.

Serdecznie gratulujemy.


31 stycznia 2019 r.
Laureatem XVI edycji Programu Stypendialnego Młoda Polska 2019
w dziedzinie Muzyka została
Klara Roś, uczennica klasy fletu Pana Zbigniewa Szeli.

Serdecznie gratulujemy.


24 stycznia 2019 r.
Wyniki Konkursu Alfik Humanistyczny 2018-2019

Lista nagrodzonych uczniów

Serdecznie gratulujemy.


17 stycznia 2019 r.
Wyniki Konkursu Alfik Matematyczny 2018-2019

Lista nagrodzonych uczniów

Serdecznie gratulujemy.


16 stycznia 2019 r.
Do II etapu XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, zdobywając 58/60 pkt.
za pracę "Rola muzyki w 'Weselu' Stanisława Wyspiańskiego" zakwalifikowała się
Gabriela Majerowska, uczennica kl. Vb OSM II st.
Uczennica pracuje pod kierunkiem pani Wiolety Niedoborek.

Serdecznie gratulujemy.


11-13 stycznia 2019 r.
Brązowy Fagot na III Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym w Wadowicach otrzymał:
Piotr Król
uczeń klasy fagotu Pana Marka Moczulskiego.

Serdecznie gratulujemy.


10-11 stycznia 2019 r.
Wyróżnienie w grupie III na VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie otrzymała:
Małgorzata Naja
uczennica klasy wiolonczeli Pana Mirosława Kozuba.

Serdecznie gratulujemy.


29 grudnia 2018 r.
Do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Lublinie zakwalifikowała się
Agnieszka Lisiecka, uczennica klasy IIb OSM II st.
Uczennica pracuje pod kierunkiem pani Wiolety Niedoborek.

Serdecznie gratulujemy.


9 grudnia 2018r.
Na IX Turnieju Muzyki i Wiedzy „100 Kompozytorów na 100-lecie Niepodległości”
w Szkole Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
uczniowie Naszej Szkoły zdobyli:

INSTRUMENTY DĘTE
Grupa I

I miejsce:
Zofia Kowalczyk - flet
uczennica p. Beaty Dąbrowskiej,
akompaniator p. Kamil Turczyn

II miejsce ex aequo:
Maksymilian Sowa - flet
uczeń p. Beaty Dąbrowskiej,
akompaniator p. Kamil Turczyn

III miejsce
Noemi Winnicka - saksofon
uczennica p. Andrzeja Kapłona,
akompaniator p. Błażej Lipiński

Wyróżnienie:
Natalia Kuszewska – flet
uczennica p. Beaty Dąbrowskiej,
akompaniator p. Kamil Turczyn

Ewa Surdacka – flet
uczennica p. Beaty Dąbrowskiej,
akompaniator p. Kamil Turczyn

Grupa IV
II miejsce:
Hanna Pysz - flet
uczennica p. Zbigniewa Szeli,
akompaniator p. Grzegorz Siedlaczek


FORTEPIAN:
Grupa I

I miejsce:
Aleksandra Bolibok - uczennica p. Renaty Kołodyńskiej-Pydy

II miejsce:
Mikołaj Grabowski - uczeń p. Bożeny Bechty-Krzemińskiej

Grupa II

I miejsce:
Marta Kowalczyk - uczennica p. Karola Garwolińskiego

Grupa IV

I miejsce:
Anna Yefimenko - uczennica p. Bożeny Bechty-Krzemińskiej


SKRZYPCE:
Grupa I

I miejsce:
Hanna Król
uczennica p. Katarzyny Kostrzewy,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

II miejsce:
Julia Cymerman
uczennica p. Katarzyny Kostrzewy,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

III miejsce:
Wojciech Czyżewski
uczeń p. Iriny Stukasziny-Gąsior,
akompaniator p. Agnieszka Schulz-Brzyska

Wyróżnienie:
Laura Roś
uczennica p. Iriny Stukasziny-Gąsior,
akompaniator p. Agnieszka Schulz-Brzyska

Amelia Zan
uczennica p. Katarzyny Kostrzewy,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

Grupa II

III miejsce:
Faustyna Wilczek
uczennica p. Natalii Kozub,
akompaniator p. Sławomir Kurczaba

Wyróżnienie:
Nina Łopuszyńska
uczennica p. Marty Ostańskiej,
akompaniator p. Grzegorz Siedlaczek

Grupa III

III miejsce:
Patrycja Ogórek
uczennica p. Marty Augustowskiej,
akompaniator p. Dominika Łasko

Grupa IV

I miejsce ex aequo:
Małgorzata Bardak
uczennica p. Anny Popławskiej-Pojenty,
akompaniator p. Aleksandra Mikołaczyk

III miejsce:
Julianna Drzazga
uczennica p. Dariusza Drzazgi,
akompaniator p. Agnieszka Schulz-Brzyska

Wyróżnienie:
Weronika Wójtowicz
uczennica p. Marty Augustowskiej,
akompaniator p. Dominika Łasko


WIOLONCZELA:
Grupa I

I miejsce :
Weronika Kamińska
uczennica p. Doroty Karskiej,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

Grupa II

I miejsce ex aequo:
Magdalena Zajdel
uczennica p. Doroty Karskiej,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

Małgorzata Naja
uczennica p. Mirosława Kozuba,
akompaniator p. Sławomir Kurczaba

Wyróżnienie:
Antonina Byrska
uczennica p. Mirosława Kozuba,
akompaniator p. Sławomir Kurczaba

Grupa III

I miejsce :
Julia Szafraniec
uczennica p. Doroty Karskiej,
akompaniator p. Izabela Połetek-Celińska

Serdecznie gratulujemy!


8 grudnia 2018 r.
II miejsce w kategorii V /Accordion solo/ na XV Art-Duo International Music Competition
for young musicians "ART-DUO MUSIC FESTIVAL" w Pradze zdobył
Sylwester Marczuk,
uczeń klasy akordeonu pani Prof. dr hab. Elwiry Śliwkiewicz-Cisak.

Serdecznie gratulujemy.


8 grudnia 2018 r.
I miejsce w kategorii I /Accordion solo/ na XV Art-Duo International Music Competition
for young musicians "ART-DUO MUSIC FESTIVAL" w Pradze zdobył
Miłosz Bachonko,
uczeń klasy akordeonu pana Pawła Kopiejka.

Serdecznie gratulujemy.


6-8 grudnia 2018 r.
II miejsce w grupie II na XIV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ W TORUNIU
zajął duet fortepianowy w składzie:
Natalia Zielińska i Patrycja Rybak,
Duet pracuje pod kierunkiem p.Marzenny Wójtowicz i p.Renaty Gadaj.

Serdecznie gratulujemy.


3 grudnia 2018 r.
Do III etapu konkursu polonistycznego oraz z języka niemieckiego zakwalifikowała się
Maja Stafińska, uczennica klasy IIIa.
Mai oraz uczącym ją nauczycielom Pani Ewie Prusak i Pani Hannie Sadowskiej serdecznie gratulujemy
życząc powodzenia na etapie wojewódzkim.


2 grudnia 2018 r.
III miejsce na XVIII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego
w kategorii DUET FORTEPIANOWY zdobyły
Patrycja Rybak z kl.6c i Natalia Zielińska z kl.5b.,
Duet pracuje pod kierunkiem Pani Marzenny Wójtowicz i Pani Renaty Gadaj.

Serdecznie gratulujemy.

15-16 listopada 2018 r.
II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Czesławiu zdobył
Miłosz Bachonko,
uczeń klasy akordeonu Pana Pawła Kopiejka.

Serdecznie gratulujemy.

25-28 października 2018r.
Złoty Medal w kategorii V solistów na Międzynarodowym Konkursie
"International Accordion Days in Prague" w Pradze otrzymał:
Nikodem Sobek,
uczeń klasy akordeonu Pana Jarosława Gadaja.

Serdecznie gratulujemy.