• sekcja instrumentów strunowych:

skrzypce:

  1. Alimbajew Nurłan - nurlan.al@osmuzlublin.pl
  2. Augustowska Marta - marta.au@osmuzlublin.pl
  3. Dawtian Martiros - martiros.da@osmuzlublin.pl
  4. Drzazga Dariusz - dariusz.dr@osmuzlublin.pl
  5. Garbacz Agnieszka - agnieszka.ga@osmuzlublin.pl
  6. Gąsior Lech - lech.ga@osmuzlublin.pl
  7. Gołębiewska-Kowalska Barbara - barbara.go2@osmuzlublin.pl
  8. Kostrzewa Katarzyna - katarzyna.ko@osmuzlublin.pl
  9. Kozub Natalia - natalia.ko@osmuzlublin.pl
  10. Mazur Anna - anna.ma@osmuzlublin.pl
  11. Mrówczyńska Agata - agata.mr@osmuzlublin.pl
  12. Ostańska Marta - marta.os@osmuzlublin.pl
  13. Popławska-Pojenta Anna - anna.po@osmuzlublin.pl
  14. Stukaszina-Gąsior Irina - irina.st@osmuzlublin.pl
  15. Witkowska-Piątek Anna - anna.wi@osmuzlublin.pl
  16. Wojtaszek Andrzej - andrzej.wo@osmuzlublin.pl

altówka:

  1. Czerniawska Katarzyna - katarzyna.cz@osmuzlublin.pl
  2. Szela Teresa - teresa.sz@osmuzlublin.pl

wiolonczela:

  1. Karska Dorota - dorota.ka@osmuzlublin.pl
  2. Komusiński Konrad - konrad.ko@osmuzlublin.pl
  3. Kozub Mirosław - miroslaw.ko@osmuzlublin.pl
  4. Krzemień Szymon

kontrabas:

  1. Waćkowski Dariusz - dariusz.wa@osmuzlublin.pl

gitara:

  1. Bronisz Marcin - marcin.br@osmuzlublin.pl
  2. Krzeszowiec Kamila - kamila.kr@osmuzlublin.pl
  3. Kwaśniewski Tomasz - tomasz.kw@osmuzlublin.pl
  4. Niedoborek Jakub - jakub.ni@osmuzlublin.pl

harfa:

  1. Miedzwiecka Agnieszka - agnieszka.mi@osmuzlublin.pl
  • sekcja instrumentów klawiszowych:

fortepian:

  1. Augustowska-Patroń Hanna - hanna.au@osmuzlublin.pl
  2. Bechta-Krzemińska Bożena - bozena.kr@osmuzlublin.pl
  3. Bielski Tomasz - tomasz.bi@osmuzlublin.pl
  4. Buczyński Łukasz - lukasz.bu@osmuzlublin.pl
  5. Chilimoniuk Piotr - piotr.ch@osmuzlublin.pl
  6. Gadaj Renata - renata.ga@osmuzlublin.pl
  7. Garwoliński Karol - karol.ga@osmuzlublin.pl
  8. Jeleniewski Tomasz - tomasz.je@osmuzlublin.pl
  9. Kołodyńska-Pyda Renata - renata.ko@osmuzlublin.pl
  10. Korbut Dorota - dorota.ko@osmuzlublin.pl
  11. Krzemińska-Sribniak Małgorzata - malgorzata.kr@osmuzlublin.pl
  12. Księska-Falger Teresa - teresa.ks@osmuzlublin.pl
  13. Lipiński Błażej - blazej.li@osmuzlublin.pl
  14. Łasko Dominika - dominika.la@osmuzlublin.pl
  15. Mikołajczyk Aleksandra - aleksandra.mi@osmuzlublin.pl
  16. Połetek-Celińska Izabela - izabela.po@osmuzlublin.pl
  17. Rekiel-Zezula Marlena - marlena.re@osmuzlublin.pl
  18. Saran-Cetera Beata - beata.sa@osmuzlublin.pl
  19. Sawic-Miszczuk Kamila - kamila.sa@osmuzlublin.pl
  20. Siedlaczek Grzegorz - grzegorz.si@osmuzlublin.pl
  21. Schulz-Brzyska Agnieszka - agnieszka.sc@osmuzlublin.pl
  22. Skrzypińska Grażyna- grazyna.sk@osmuzlublin.pl
  23. Tabor Bartłomiej - bartlomiej.ta@osmuzlublin.pl
  24. Turczyn Kamil - kamil.tu@osmuzlublin.pl
  25. Wójtowicz Marzenna - marzenna.wo@osmuzlublin.pl
  26. Zezula Maria - maria.ze@osmuzlublin.pl
  27. Żaba Małgorzata - malgorzata.za@osmuzlublin.pl

organy:

  1. Kurczaba Sławomir - slawomir.ku@osmuzlublin.pl

akordeon:

  1. Gadaj Jarosław - jaroslaw.ga@osmuzlublin.pl
  2. Śliwkiewicz-Cisak Elwira - elwira.sl@osmuzlublin.pl

  • sekcja instrumentów dętych i perkusji:

klarnet:

  1. Figiel Artur - artur.fi@osmuzlublin.pl
  2. Sribniak Dariusz - dariusz.sr@osmuzlublin.pl

flet:

  1. Krzemińska Joanna - joanna.kr@osmuzlublin.pl
  2. Szela Zbigniew - zbigniew.sz@osmuzlublin.pl

obój:

  1. Patroń Lucjan - lucjan.pa@osmuzlublin.pl

fagot:

  1. Moczulski Marek - marek.mo@osmuzlublin.pl

saksofon:

  1. Kapłon Andrzej - andrzej.ka@osmuzlublin.pl

trąbka:

  1. Mrówczyński Robert - robert.mr@osmuzlublin.pl

puzon:

  1. Pysz Mariusz - mariusz.py@osmuzlublin.pl

waltornia:

  1. Trochimiuk Zbigniew - zbigniew.tr@osmuzlublin.pl

perkusja:

  1. Augustowski Dominik - dominik.au@osmuzlublin.pl

  • sekcja teorii i zespołów muzycznych:
  1. Gumiela Mariusz - mariusz.gu@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu, harmonia, zasady z elementami edycji nut
  2. Jankowska Krystyna - krystyna.ja@osmuzlublin.pl – rytmika, kształcenie słuchu
  3. Jasińska Jadwiga - jadwiga.ja@osmuzlublin.pl – historia muzyki, literarura muzyczna, formy muzyczne
  4. Kaczyńska Agnieszka - agnieszka.ka@osmuzlublin.pl – rytmika, kształcenie słuchu
  5. Kajak Ewa - ewa.ka@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu, audycje muzyczne
  6. Lipińska Anna - anna.li1@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut
  7. Łuciuk-Frigatti Paulina - paulina.lu@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu, harmonia
  8. Tokarczyk Piotr - piotr.to@osmuzlublin.pl – historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne, audycje muzyczne
  9. Walasik Andrzej - andrzej.wa@osmuzlublin.pl – historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne, harmonia
  10. Walczewska Aneta - aneta.wa@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia
  11. Zomerska Marzena - marzena.zo@osmuzlublin.pl – kształcenie słuchu

  • orkiestra, zespół instrumentalny, chór:
  1. Kołodyńska-Pyda Renata - renata.ko@osmuzlublin.pl – chór OSM I st.
  2. Krasowska Teresa - teresa.kr@osmuzlublin.pl – chór OSM II st., zespół instrumentalny OSM II st.
  3. Mrówczyńska Agata - agata.mr@osmuzlublin.pl  zespół instrumentalny OSM I st.
  4. Sidoruk Łukasz - lukasz.si@osmuzlublin.pl – orkiestra, zespół instrumentalny OSM I st., zespół instrumentalny OSM II st.